- __

Kempings „Klintis” piedāvā Jūsu labsajūtai malkas pirtis – „Pirts – Laiva” un „Melnā pirts”.

„Pirts – Laiva” – labākais atpūtas un izklaides veids! Pirts – tas ir veselības, atpūtas un lieliska noskaņojuma simbols, tāpēc aicinām Jūs apmeklēt mūsu pirti, kas atrodas pašā jūras krastā. Jums būs iespēja arī pagatavot garšīgas pusdienas āra virtuvē.

Cenas:
Vieta "Pirts-Laiva" (cenā ietilpst pirts, vieta pie galdiņa, mangāls, telšu vietas): 8.00 Eur/pers./12 h (min.10 pers.). Katra nākamā pers. + 10.00 Eur.

„Melnā pirts” – visvērtīgākā, dziednieciskākā un sterilākā pirts no visiem pirts veidiem! Tā ir ne tikai vieta, kur var savest kārtībā savu ķermeni, bet arī vieta, kur atpūsties no ikdienas steigas, sakārtot savas domas, atslēgties no ikdienas darbiem. Melnā pirts palīdz uzkrāt dzīves enerģiju, kā arī uzlabot noskaņojumu un pašsajūtu.

Šajā kompleksā Jūsu rīcībā būs ne tikai melnā pirts, bet arī peldētava, dušas telpas un tualetes, lapene, galds zem nojumes 50 personām, bērnu šūpoles, ugunskura vieta un mājīga virtuve ēdiena pagatavošanai un patīkamai laika pavadīšanai pie kamīna Jūsu draugu lokā!

Cenas:
Vieta "Melnā pirts" (cenā ietilpst pirts, virtuve, lapene, mangāls, duša, lielais galds ar nojumi 50 pers.): 12.00 Eur/pers./12 h (min.10 pers.). Katra nākamā pers. + 10.00 Eur. Nakšņošana teltīs + 10.00 Eur/pers./24 h

Kubls: EUR 70