Rankuļrags

Restorāns „Rankuļrags” veidots lauku stilā no dabīgiem materiāliem - ozolkoka, priedes, akmens. Vēsā un vējainā laikā mūsu viesi laipni aicināti pavadīt laiku pie kamīna. Karstākajās dienās ir pieejama plaša terase, kurā atradīsies vieta gan saulītē, gan ēnā. Dažu metru attālumā ir bērnu laukums ar šūpolēm, smilšu kasti, kā arī mūsu mazo viesu iecienītā trušu māja. Tajā apskatāma draudzīga garaušu ģimene. Tiem, kuriem prasās pēc klusuma, vai pietrūkst svinīguma, ir iespēja izmantot restorāna otro stāvu. Tur tiek klāti galdi dažnedažādākajām dzīves situācijām- kāzām, kristībām, jubilejām, vecmeitu ballītēm, bēru mielastiem un visam citam, kam vēlaties.


Mūsu restorāns izmanto augstas kvalitātes vietējo lauksaimnieku, zvejnieku un mednieku produktus. Piemēram, mūsu šīs vasaras zvaigzne - puskilograms alū vārītu vēžu ar dillēm, kas pasniegti ar svaigi ceptu maizīti un ikru sviestu; nāk no Katvaru pagasta Limbažu novadā. Latviešu lauku virtuves tradīciju iedvesmoti, mēs saviem viesiem pasniedzam grūbu - kartupeļu biezputru ar aļņa vai meža cūkas gaļu, ko piegādā vietējais mednieks. Mežs, kas ieskauj kempinga teritoriju, ir bagāts ar dažādām meža veltēm. Meža sēņu zupa tiek vārīta no sēnēm, kas lasītas 500m attālumā no plīts. Un morss - no tuvējo purvu ogām, kas tikušas rūpīgi salasītas un saglabātas no pagājušā gada. Protams, mēs izmantojam arī labāko, ko sniedz ārzemju piegādātāji. Mūsu Black Anguss liellopa gaļas burgers nav atstājis vienaldzīgu nevienu gaļas cienītāju. Mūsu ēdienkarte apvieno labākās vietējas un Eiropas virtuves tradīcijas. Rūpējoties par mūsu viesiem, katru nedēļu tiek cepta rudzu un saldskābā maize. Tām tiek pievienotas visdažādākās sastāvdaļas - linsēklas un ķimenes, lazdu rieksti un dzērvenes, vai sīpoli un saulē kaltēti tomāti. No šīs pašas maizītes mēs brūvējam ekoloģiski tīru, gardu un veselīgu mājas kvasu.


Mēs gaidām visa vecuma gardēžus apmeklēt mūsu viesmīlīgo restorānu, kurā katrs atradīs sev ko tīkamu. Kā arī atgādinām, ja Jums ir liela kompānija, vai sirds kāro pēc kaut kā īpaša, aicinām laicīgi rezervēt vietu, zvanot mums pa tālruni (+371)25701610 vai rakstot uz ēpastu: restorans@klintis.lv Uz tikšanos mūsu restorānā!

Mūsu kontakti

 

 info@klintis.lv

+371 27852476

Adrese

 

Klintis atrodas Salacgrīvas novadā, Salacgrīvas pagastā, Vidzemes jūrmalā 600 m uz Dienvidiem no Veczemjiem, jūras ielokā uz Ziemeļiem no Rankuļraga.

  • fb 1
  • in 1

© 2020 Kempings Klintis by Dreamhill